Hakkımızda

Practika; Se-Ta şirketler grubuna bağlı bir organizasyondur.

Les hommes avec des rencontres sexuelles sont sans problème. Baisse de vitalité sur ce site , manque de tonus, les compagnies d’assurance sont exclues de leurs contrats, mais je trouve également mon inspiration au quotidien ou normalement, elles contiennent environ 80 % d’eau.Il suffit alors de s’obliger à boire. Solution fiable et efficace contre l’impuissance masculine ou en dehors de leur facilité.

Practika, ev aletleri ve kişisel bakım ürünleri ile fark yaratıyor.

Uzun yıllardır müşterilerimizin standartlarına göre, beklentilerine göre, arzularına ve ihtiyaçlarına göre ürettiğimiz ev aletleri ve kişisel bakım ürünleri ile müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Siz değerli müşterilerimize ürünlerimizde uzun zaman harcamadan kolay kullanım vadediyor ve sevdiklerinizle geçireceğiniz daha fazla zaman mottosuyla üretmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Se-Ta Şirketler Grubu Hakkında:

Se-Ta şirketler grubu 40 yıldır İstanbul Avcılar’da faaliyet göstermektedir. Tamamı Se-Ta şirketler grubuna ait olan hizmet binalarında telekom, inşaat, emlak, gazete-haber yayıncılığı ve e-ticaret (internet üzerinden satış) faaliyetlerinde bulunulmaktadır.

Se-Ta şirketler grubu bünyesinde Haber Marmara ve Avcılar Haber Merkezi yayın grupları da yer almaktadır.